Nuru Masáž

Při Nuru masáži na Vás i na sebe masérka nanese speciální teplý Nuru gel. Tento speciální olej ve formě gelu je získáván z mořských řas a má skvělé kluzné vlastnosti. Proto se také tato masáž někdy nazývá „mokrá“ nebo „klouzavá“. Nuru gel je přírodní, průhledný, zcela bez zápachu a nezpůsobuje žádné alergie na pokožce, naopak pokožku zjemňuje a vyživuje. Celá masáž se provádí metodou „tělo na tělo“- masérka po vás bude „klouzat“ celým svým tělem, což je velmi příjemné a vzrušující. Masáž vyžaduje dokonalou synchronizaci pohybů a je pro masérku velmi fyzicky náročná. Masérka Šárka jako jedna zmála tuto techniku perfektně ovládá a sama ji nazývá technikou „ala krab“. Tato masáž ma velmi výrazné antistresové ůčinky. Navozuje pocit pohody, relaxace, detoxikace a zbavení stresu.

průběh masáže:

Začíná sprchou, kde vás masérka řádně umyje a připraví na masáž.Potom se položíte na matraci, kde na Vás masérka nanese speciální teplý gel vyrobený z mořských řas- Nuru gel. Při použití na suchou pokožku ho pokožka bude absorbovat, dodá jí výživu a obnoví její vitalitu a pružnost. Pokožka je pak po takovéto aplikaci svěží, uvolněná a hedvábně hladká. Pokud je však poté gel nanesen na vlhkou pokožku, stane se kůže neskutečně kluzkou. Právě toho se při Nuru masáži využívá.
Masáž pak probíhá dotykem celého těla masérky na těle Vašem a je velmi erotická.

Historie Nuru masáží:

Nuru masáž pochází z Japonska a poslední dobou se začala dostávat i do západního světa. Tato technika byla používána v tradičních japonských lázních a je považována za mistrovskou formu erotické a antistresové masáže.

Upozornění :

Při Nuru masáži není dovoleno líbání, orální či klasický sex a to ani za příplatek.
Návrhy tohoto typu uráží masérku a může vést k ukončení masáže.
Je naopak dovoleno se masérky povrchově dotýkat.