Erotické Masáže pro ženy a páry

Erotická masáž pro ženy:

Chtěla bys zažít skutečnou rozkoš a krásný nevšední zážitek? Erotická masáž je smyslná, naplňující a uvolňující. Během erotické masáže prožiješ řadu různých pocitů, od dokonalého uvolnění těla i mysli, přes sexuální vzrušení, blaženost, až do stavu extáze.
Při erotické masáži ze sebe spláchneš všechny starosti a shon každodenního dne.
Nestyď se a přijď si masáž vyzkoušet. Je to nevšední zážitek, na který jen tak nezapomeneš.

průběh masáže:

Na začátku každé erotické masáže nejdříve proběhne společná sprcha s masérkou, během které se uvolníš. Masáž navozuje uvolnění, relaxaci, odbourání stresu a napětí, ale také vzrušení. Načerpáš spoustu sexuální energie, protože něžné, citlivé doteky uvolní napětí a nastartují proudění endorfinů, které ti přinesou pocity blaha a radostnou náladu.


Erotická masáž pro páry:

Oblíbený dárek pro společně prožité chvíle v podobě erotické masáže.
Nechte rozmazlovat svoje těla i duše společně. Jedná se o velmi oblíbenou masáž, kdy pár přijde spolu a spolu si vychutnávají netradiční masáž, která okoření partnerský vztah. Masáž probíhá v útulném a romantickém prostředí, navozující pocit pohody a bezpečí. Co takhle zkusit něco netradičního, lehce pikantního, na co budete vzpomínat ještě hodně dlouho? Udělejte krok z řady a buďte originální.
Erotické masáže pro páry se v poslední době stávají čím dál víc populární, tak proč to nezkusit? Tyto jedinečné masáže pro páry nejsou žádnou zvráceností, jak se může většina lidí domnívat. Vždyť erotické masáže se už v dávných dobách používaly k lékařským účelům. Neváhejte a přijďte si s partnerem vyzkoušet tenhle netradiční zážitek. Většina erotických masáží pochází z Indické masáže Shakti, která je velkým a
nezapomenutelným dobrodružstvím bez negativních vlivů. Doteková masáž má za úkol navodit a zvýšit sexuální vzrušení především v erotogenních zónách těla a uvolnit vnitřní energii. Ruce profesionálky vás budou hýčkat po celém těle, za pomocí hřejivého olejíčku, vonných svíček a romantické hudby.
Tato atmosféra vás zbaví všech myšlenek a navodí tu správnou náladu.
Erotické masáže pro páry, jsou chvíle plné smyslnosti, intimnosti a relaxace.