Erotická Masáž

Erotická masáž začíná podobně jako klasická relaxační masáž. Narozdíl od relaxační je při erotické masáži masérka zcela nahá a masáž je prováděna jemněji s detailem na navození sexuálního vzrušení.
Masérka používá k masírování ruce, nohy, prsa, zadeček a celé tělo – technika „tělo na tělo“. K masáži se používají kvalitní neparfemované, antialergenní oleje.Při masáži je v místnosti romantické šero za svitu vonných svíček a relaxační hudby. Pozorovat techniku a krásu masérky můžete také v postranních zrcadlech.
(Není nic krásnějšího, než pohled na nádherně se lesknoucí tělo dívky od oleje).

průběh masáže:

Nejprve Vás masérka přátelsky uvítá a odvede na pokoj kde je vše k masáži již připraveno.
Nabídne Vám něco k pití a seznámí Vás s průběhem Vámi vybrané masáže,kterou případně upraví podle Vašeho přání dle toho, co máte rádi. Před masáží se nejprve vysprchujete (můžete společně s masérkou). Při společné sprše budete příjemně namydleni a umyti.
Po sprše budete uvedeni zpět na pokoj kde začne Vaše smyslná erotická masáž za intimního osvětlení vonných svíček a příjemné relaxační hudby.
Nejprve bude Vaše tělo uvedeno do tzv. klidového režimu(jemné hlazení a škrábání nechty). Poté následuje roztírání teplého oleje jemnými dotyky a vzrušivým hlazením. Masáž je nejprve vedena na způsob relaxační masáže a postupně se rozvíjí do erotické – zvyšuje se sexuální napětí a masáž pozvolna přechází k intimním partiím.Během masáže masérka použivá různé vzrušivé techniky a hmaty za pomoci rukou, nohou, prsou a celým svým tělem. Následuje oddalování orgasmu a nakonec ruční vyvrcholení.
Masáž je zakončena společnou sprchou.
Erotická masáž nemá vždy stejný průběh, ke každému se pristupuje individuálně. Odcházet budete spokojeni s pocitem uvolnění a odreagování.

Historie erotických masáží:

První zmínky o erotických masážích nacházíme již ve starověku.Pravděpodobně vznikla ve starověké Indii někdy kolem čtvrtého až šestého století našeho letopočtu. Již v této době se při erotických masážích používaly pro podpoření atmosféry různé vonné oleje a bylinky. Zmínky najdeme i v dalších starověkých civilizacích – např. v Řecku a Egyptě. Do západního světa erotické masáže pronikaly pomaleji stejně tak jako klasické masáže, které mají svůj původ také ve starověkých civilizacích. Již v těchto dobách bylo známo že intenzivní masáží a stimulací erotogenních zón je možné v mozku nabudit centra produkující tzv. „hormony štěstí“.

Upozornění :

Erotická masáž není primárně zamýšlena jako sexuální služba.
Líbání, orální či klasický sex není součástí masáže a to ani za příplatek.
Návrhy tohoto typu uráží masérku a může vést k ukončení masáže.
Je naopak dovoleno se masérky povrchově dotýkat.