Erotická Masáž pro páry

Oblíbený dárek pro společně prožité chvíle v podobě erotické masáže.
Nechte rozmazlovat svoje těla i duše společně. Jedná se o velmi oblíbenou masáž, kdy pár přijde spolu a spolu si vychutnávají netradiční masáž, která okoření partnerský vztah. Masáž probíhá v útulném a romantickém prostředí, navozující pocit pohody a bezpečí. Co takhle zkusit něco netradičního, lehce pikantního, na co budete vzpomínat ještě hodně dlouho? Udělejte krok z řady a buďte originální.
Erotické masáže pro páry se v poslední době stávají čím dál víc populární, tak proč to nezkusit? Tyto jedinečné masáže pro páry nejsou žádnou zvráceností, jak se může většina lidí domnívat. Vždyť erotické masáže se už v dávných dobách používaly k lékařským účelům. Neváhejte a přijďte si s partnerem vyzkoušet tenhle netradiční zážitek. Většina erotických masáží pochází z Indické masáže Shakti, která je velkým a
nezapomenutelným dobrodružstvím bez negativních vlivů. Doteková masáž má za úkol navodit a zvýšit sexuální vzrušení především v erotogenních zónách těla a uvolnit vnitřní energii. Ruce profesionálky vás budou hýčkat po celém těle, za pomocí hřejivého olejíčku, vonných svíček a romantické hudby.
Tato atmosféra vás zbaví všech myšlenek a navodí tu správnou náladu.
Erotické masáže pro páry, jsou chvíle plné smyslnosti, intimnosti a relaxace.

Při masáži není dovoleno líbání, orální či klasický sex a to ani za příplatek.
Návrhy tohoto typu uráží masérku a může vést k ukončení masáže.
Je naopak dovoleno se masérky povrchově dotýkat.