Erotické masáže Praha

Druhy masáží:

Erotická masáž

Erotická masáž začíná podobně jako klasická relaxační masáž. Narozdíl od relaxační je při erotické masáži masérka zcela nahá a masáž je prováděna jemněji s detailem na navození sexuálního vzrušení.
Masérka používá k masírování ruce, nohy, prsa, zadeček a celé tělo – technika „tělo na tělo“. K masáži se používají kvalitní neparfemované, antialergenní oleje.Při masáži je v místnosti romantické šero za svitu vonných svíček a relaxační hudby. Pozorovat techniku a krásu masérky můžete také v postranních zrcadlech.
(Není nic krásnějšího, než pohled na nádherně se lesknoucí tělo dívky od oleje).

Průběh erotické masáže:

Nejprve Vás masérka přátelsky uvítá a odvede na pokoj kde je vše k masáži již připraveno.
Nabídne Vám něco k pití a seznámí Vás s průběhem Vámi vybrané masáže,kterou případně upraví podle Vašeho přání dle toho, co máte rádi.Před masáží se nejprve vysprchujete (můžete společně s masérkou). Při společné sprše budete příjemně namydleni a umyti.
Po sprše budete uvedeni zpět na pokoj kde začne Vaše smyslná erotická masáž za intimního osvětlení vonných svíček a příjemné relaxační hudby.
Nejprve bude Vaše tělo uvedeno do tzv. klidového režimu(jemné hlazení a škrábání nechty). Poté následuje roztírání teplého oleje jemnými dotyky a vzrušivým hlazením. Masáž je nejprve vedena na způsob relaxační masáže a postupně se rozvíjí do erotické – zvyšuje se sexuální napětí a masáž pozvolna přechází k  intimním partiím.Během masáže masérka použivá různé vzrušivé techniky a hmaty za pomoci rukou, nohou, prsou a celým svým tělem.  Následuje oddalování orgasmu a nakonec ruční vyvrcholení.
Masáž je zakončena společnou sprchou.
Erotická masáž nemá vždy stejný průběh, ke každému se pristupuje individuálně. Odcházet budete spokojeni s pocitem uvolnění a odreagování.

Historie erotických masáží:

První zmínky o erotických masážích nacházíme již ve starověku.Pravděpodobně vznikla ve starověké Indii někdy kolem čtvrtého až šestého století našeho letopočtu. Již v této době se při erotických masážích používaly pro podpoření atmosféry různé vonné oleje a bylinky. Zmínky najdeme i v dalších starověkých civilizacích – např. v Řecku a Egyptě. Do západního světa erotické masáže pronikaly pomaleji stejně tak jako klasické masáže, které mají svůj původ také ve starověkých civilizacích. Již v těchto dobách bylo známo že intenzivní masáží a stimulací erotogenních zón je možné v mozku nabudit centra produkující tzv. „hormony štěstí“.

Upozornění :

Erotická masáž není primárně zamýšlena jako sexuální služba.
Líbání, orální či klasický sex není součástí masáže a to ani za příplatek.
Návrhy tohoto typu uráží masérku a může vést k ukončení masáže.
Je naopak dovoleno se masérky povrchově dotýkat.


Nuru masáž

Při nuru masáži na Vás i na sebe masérka nanese speciální teplý Nuru gel. Tento speciální olej ve formě gelu je získáván z mořských řas nori a má skvělé kluzné vlastnosti. Proto se také tato masáž někdy nazývá „mokrá“ nebo „klouzavá“. Nuru gel je přírodní, průhledný, zcela bez zápachu a nezpůsobuje žádné alergie na pokožce, naopak pokožku zjemňuje a vyživuje. Celá masáž se provádí metodou „tělo na tělo“- masérka po vás bude „klouzat“ celým svým tělem, což je velmi příjemné a vzrušující. Masáž vyžaduje dokonalou synchronizaci pohybů a je pro masérku velmi fyzicky náročná. Masérka Šárka jako jedna zmála tuto techniku perfektně ovládá a sama ji nazývá technikou „ala krab“. Tato masáž ma velmi výrazné antistresové ůčinky. Navozuje pocit pohody, relaxace, detoxikace a zbavení stresu.

Průběh masáže:

Začíná sprchou, kde vás masérka řádně umyje a připraví na masáž.Potom se položíte na matraci, kde na Vás masérka nanese speciální teplý gel vyrobený z mořských řas- Nuru gel. Při použití na suchou pokožku ho pokožka bude absorbovat, dodá jí výživu a obnoví její vitalitu a pružnost. Pokožka je pak po takovéto aplikaci svěží, uvolněná a hedvábně hladká. Pokud je však poté gel nanesen na vlhkou pokožku, stane se kůže neskutečně kluzkou. Právě toho se při Nuru masáži využívá.
Masáž pak probíhá dotykem celého těla masérky na těle Vašem a je velmi erotická.

Historie nuru masáží:

Nuru masáž pochází z Japonska a poslední dobou se začala dostávat i do západního světa. Tato technika byla používána v tradičních japonských lázních a je považována za mistrovskou formu erotické a antistresové masáže.


Mýdlová masáž

Mýdlová masáž vychází z tradiční turecké masáže. Erotická mýdlová masáž je evropskou obdobou nuru masáže. Místo nuru gelu se používá stále ohřívaná mýdlová pěna s olejem.Masérka masíruje nahá celým svým tělem metodou „tělo na tělo“.
Pocit, když masérka jezdí po vašem těle za praskání teplých bublinek z mýdla je nezapomenutelný.

Průběh mýdlové masáže:

Začíná sprchou, která dle Vašeho přání může být společná. Poté na Vás krásná masérka začne nanášet teplou mýdlovou pěnu. Masírováni budete celým tělem masérky technikou „tělo na tělo“. Masáž končí ručním vyvrcholením.

Historie mýdlových masáží:

Mýdlová masáž vychází z tradiční turecké masáže, kterou si užívaly sultáni ve svých harémech. Turecká mýdlová masáž je druh parní masáže a na středním a blízkém východě hraje dodnes významnou roli při obnově tělesných sil.


Masáž penisu

Masáž penisu vychází z klasické tantrické masáže lingamu a jejím cílem není okamžité vyvrcholení, ale prožívání pocitu vzrušení co nejdelší dobu oddalováním orgasmu.Vyvrcholení je pak velmi silné. Říká se, že tato masáž je možná lepší než klasický sex. Zbavuje stresu a napětí a díky důkladnému prokrvení má výborné zdravotní účinky.
Pravidelá masáž penisu zlepšuje celkový zdravotní stav mužského pohlavního orgánu.

Průběh masáže penisu:

Začíná sprchou, která dle Vašeho přání může být společná. Po celou dobu masáže ležíte na zádech a masérka soustředí všechny masážní techniky na intimní partie. Masérka používá techniky na oddalování orgasmu. Masáž je zakončena silným ručním vyvrcholením.

Historie masáží penisu:

Masáž penisu vychází z kámasútry, tantrického a taoistického přístupu k sexu. Byla chápána jako vyšší forma meditace a nebyla spojována s vyvrcholením, ale především s prožíváním pocitů, a vzrušení.


Erotická masáž pro ženy

Chtěla bys zažít skutečnou rozkoš a krásný nevšední zážitek? Erotická masáž je smyslná, naplňující a uvolňující. Během erotické masáže prožiješ řadu různých pocitů, od dokonalého uvolnění těla i mysli, přes sexuální vzrušení, blaženost, až do stavu extáze.
Při erotické masáži ze sebe spláchneš všechny starosti a shon každodenního dne.
Nestyď se a přijď si masáž vyzkoušet. Je to nevšední zážitek, na který jen tak nezapomeneš.

Průběh masáže:

Na začátku každé erotické masáže nejdříve proběhne společná sprcha s masérkou, během které se uvolníš. Masáž navozuje uvolnění, relaxaci, odbourání stresu a napětí, ale také vzrušení. Načerpáš spoustu sexuální energie, protože něžné, citlivé doteky uvolní napětí a nastartují proudění endorfinů, které ti přinesou pocity blaha a radostnou náladu.


Erotická masáž pro páry

Oblíbený dárek pro společně prožité chvíle v podobě erotické masáže. Nechte rozmazlovat svoje těla i duše společně. Jedná se o velmi oblíbenou masáž, kdy pár přijde spolu a spolu si vychutnávají netradiční masáž, která okoření partnerský vztah. Masáž probíhá v útulném a romantickém prostředí, navozující pocit pohody a bezpečí. Co takhle zkusit něco netradičního, lehce pikantního, na co budete vzpomínat ještě hodně dlouho? Udělejte krok z řady a buďte originální.
Erotické masáže pro páry se v poslední době stávají čím dál víc populární, tak proč to nezkusit? Tyto jedinečné masáže pro páry nejsou žádnou zvráceností, jak se může většina lidí domnívat. Vždyť erotické masáže se už v dávných dobách používaly k lékařským účelům. Neváhejte a přijďte si s partnerem vyzkoušet tenhle netradiční zážitek. Většina erotických masáží pochází z Indické masáže Shakti, která je velkým a nezapomenutelným dobrodružstvím bez negativních vlivů. Doteková masáž má za úkol navodit a zvýšit sexuální vzrušení především v erotogenních zónách těla a uvolnit vnitřní energii. Ruce profesionálky vás budou hýčkat po celém těle, za pomocí hřejivého olejíčku, vonných svíček a romantické hudby. Tato atmosféra vás zbaví všech myšlenek a navodí tu správnou náladu.


Lap dance

Lap dance je druh erotického kontaktního tance. Masérka je oblečená do sexy prádélka a za doprovodu speciální hudby Vás posadí do křesla nebo židle a vzrušujícím kontaktním tancem při kterém se o Vás bude „třít“ Vás skvěle připraví na erotickou masáž dle výběru.
Taneční vystoupení trvá 10-15min a provádí se před masáží.

Historie lap dance:

Provádí se dodnes ve striptýzových klubech.Narozdíl od známějšího table dance je lap dance kontaktní – tanečnice při tanci používá rafinované tření o různé části Vašeho těla.

Jedná se o příplatkovou službu k masáži a nelze objednat samostatně.


Footjob

Footjob je sexuální praktika pomocí nohou. Nohy se třou o intimní partie za účelem vyvolání sexuálního vzrušení,stimulaci nebo orgasmu.
Provádí se většinou mužům.

Průběh footjobs:

Začíná sprchou, která dle Vašeho přání může být společná.
Poté následuje Vámi vybraná masáž.
Na konci masáže použije masérka k Vašemu vyvrcholení nohy

Historie footjobs:

Tato sexuální technika je známa již velmi dlouho i v evropských zemích.

Jedná se o příplatkovou službu k masáži a nelze objednat samostatně.


Masáž prostaty

Prostata je jednou z nejdůležitějších žláz v mužském těle. Nachází se kousek nad hrází (místo mezi varlaty a análním otvorem), na rozhraní konečníku a močového měchýře. Prostata je často označována jako mužský bod G. Při intenzivní masáži prostaty může dojít k orgasmu i zcela bez stimulace penisu. Masáž prostaty má blahodárný vliv na celkovou funkci pohlavních orgánů.

Průběh masáže prostaty:

Provádí se před Vámi vybranou masáží.K masáži prostaty se z hygienických důvodů používá jemná latexová rukavička dostatečně lubrikovaná. Tuto doplňkovou službu nelze z hygienických důvodú využít k nuru masáži.

Historie masáže prostaty:

Masáž prostaty je populární v západních zemích, ale poslední dobou začíná pomalu pronikat i k nám.